KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495092
nr 1649 5092
Jonathan Danzer
(f. 1996), Sverige
Oljemålning, "Middag (bakom ruin)". Signerad, daterad 2022. Olja på pannå, 61x61 cm, oramad
Jonathan Danzer, svensk bildkonstnär född 1996.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:31:36
100 kr
150 kr
200 kr